Eşya Depolama Nasıl Olur ?

Eşya depolama hizmetinde önemli olan güvenliktir. Depoda sağlanan koşullar, deponun yapısı ve diğer tüm etkenler, depoda belirli bir süre bekleyecek olan eşyaların güvenliği içindir.

Ev Eşyası Depolama Hizmetini Nasıl Sağlıyoruz?

Ev eşyası depolama başta olmak üzere; ofis eşyaları depolama, parça eşyaların depolanması, antika eşyaların depolanması gibi hizmetleri de sağlıyoruz. Yazının başında da belirttiğimiz gibi bizim için eşyaların güvenliği ve müşteri memnuniyeti ön plandadır. Eşya depolama hizmetine, müşteriden aldığımız bilgilerle başlıyoruz. Depolanacak eşyanın türünü öncelikle öğreniyoruz. Çünkü bazı eşyaların saklanma koşulları, diğerlerine göre farklı olabiliyor.

Eşyanın ne kadar sürede depoda kalacağı ile ilgili müşteriden bilgi alıyoruz. Gerekli bilgileri müşteriden sağladıktan sonra sözleşme yapıyoruz. Sözleşmede:

 • Eşyaların hangi koşullar altında muhafaza edileceği,
 • Ne kadar süre depoda kalacağı,
 • Depo güvenliği,
 • Müşteri sorumlulukları,
 • Depolama işlemini gerçekleştiren firmanın sorumlulukları

gibi bilgiler yer alıyor. Sözleşmenin bir kopyasını müşteriye teslim ediyoruz. Tüm depolarımız 24 saat güvenlik kameraları ile gözlemleniyor. Ayrıca depolarımızda alanında uzman güvenlik görevlileri hizmet veriyor. Tüm bu unsurlar güvenliğin yalnızca bir kısmı olarak yer alıyor. Eşyaların tamamen güvende saklanabilmesi için depo içindeki koşulları düzenliyoruz. Mesela depo içindeki sıcaklığı belli değerlerde tutuyoruz. Böylece eşyaları nemden korumuş oluyoruz.

Eşya Depolama Sözleşmesi

Müşteri ile paylaştığımız eşya depolama sözleşmesi, aşağıdaki unsurları içeriyor:

 • Müşteri bilgileri
 • Depolama hizmetini verecek olan firma bilgileri
 • Eşyaların depoya nakledileceği tarih
 • Taşınacak eşyaların türü
 • Eşyaların kaç seferde tamamen depolara nakledileceği
 • Depo ücreti
 • Kaparo ücret
 • Firmanın sorumluluk almayacağı durumlar
 • Müşterinin sorumlulukları
 • Firmanın sorumlulukları
 • Eşyaların taşınmasında asansör kullanılıp kullanılmayacağı

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları konusunda en uygun fiyatı sunmaktayız. Eşyalarınızı kutulara koyup kapaklarını kapatmaktayız. Depolanan eşyalarınızı dilediğiniz zaman tekrar isteyebilirsiniz. Ev eşyası depolama için hazırladığımız depolarımız uygun ortam sıcaklıklarına sahiptir. Depo ortamını ideal sıcaklıklarda tutuyoruz.

Depolarımızın muhtelif yerlerinde güvenlik kameraları bulunuyor. Depoya bağlı merkezimizde ise 24 saat kamera görüntüleri takip ediliyor. 8 metreyi geçmeyecek şekilde raf sistemi uyguluyoruz. Geniş raflarımız sayesinde, eşyalarınız güvenli bir biçimde saklanabiliyor. Ayrıca raflara eşyaların taşınabilmesi de oldukça kolay hale geliyor. Depolarımızda uzman güvenlik görevlileri bulunuyor. Ayrıca depo sorumlusu, depoda bulunan eşyaların durumunu sürekli olarak gözetliyor. Tüm sistem depo güvenliği üzerine kuruludur.

Eşya Depolama Hizmeti Almadan Önce Sormanız Gerekenler

İstanbul eşya depolama hizmetini en iyi şekilde veriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin de kiralık eşya depolama hizmeti almadan önce, aşağıda açıklayacağımız soruları sormanız gerekiyor. Böylece daha nitelikli hizmet alabilirsiniz.

Hizmet alacağınız şirket eşya depolama konusunda uzman mı?

Depolama başta olmak üzere tüm sektörlerde sorulması gereken bir sorudur. Çünkü uzmanlık ve deneyim yapılan işte en önemli unsurdur. Hizmet alacağınız firma, eşya deposu alanında uzman ise eşyalarınız güvende olur. Ayrıca daha hızlı ve kolay hizmet alırsınız.

Ev deposu, olası risklere karşı sigortalı mı?

Verdiğiniz hizmet ne kadar mükemmel olursa olsun, bünyesinde mutlaka bazı riskleri barındıracaktır. Olası risklere karşı da depo alanlarının sigorta kapsamı altında olması gerekir.

Depo alanında iklim kontrolü sağlanıyor mu?

Eşya depolama işlemi uzun süre sağlanacaksa, mutlaka depo ortamının belirli bir sıcaklıkta olması gerekir. Nem ve sıcaklık, otomatik sistemler tarafından sağlanmalıdır. Ahşap, doğal maddelerden yapılan eşyalar, kağıt türü eşyaların nemden ya da sıcaklıktan zarar görmemesi sağlanmalıdır.

Yukarıda saydığımız tüm işlemleri yıllar boyunca başarılı bir şekilde yerine getirmenin gururunu yaşıyoruz. Eşya depolama nasıl yapılır? sorusunun cevabını en iyi şekilde veriyoruz. Unutmayın!

Eşyalarınız bizimle daima güvende kalacak!