Kurumsal

İstanbul nakliye firmaları arasında güçlü bir kadro ile yer alan firmamız, kurulduğu günden bu yana eşya depolama konusunda A Kalite hizmet sunmaktadır. Profesyonel eşya depolama konusunda teknolojinin gereklerini uygulayarak işlemleri hızlandırmaktayız. Klasik nakliye anlayışının çok ötesinde modern, gelişmiş ve müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı ile sektörün en çok tercih edilen nakliye şirketiyiz.esya-depolama-k-3-levhasi-1

Nakliye sektörü, irili ufaklı birçok firmanın son dönemlerde hizmet vermeye başlaması ve dolandırıcılık olaylarının artması ile güven kaybı yaşamıştır. İnsanlar İstanbul gibi metropol bir şehirde kıymet verdikleri bütün eşyayı anlaşma sağladıkları firmalara emanet etmektedirler. Ancak bunu yaparken çoğu zaman çağın getirdiği bir alışkanlık olarak internet üzerinden gerekli araştırmaları yapmadan direk anlaşma yoluna gitmektedirler. Bunun dışında birkaç firmadan fiyat teklifi alarak seçimlerini yapmaktadırlar. Müşterilerimizin depoların fiziki şartlarını görmeden karar veriş olmaları, eşyaları teslim ettikleri firmaların koşullarını bilmeden anlaşma sağlamaları da piyasada dolandırıcılık benzeri olayların yaşanmasına sebep olmaktadır.

Depolama firması seçimi konuda dikkat edilmesi gereken en önemli husus, verilen fiyat tekliflerinin içerisinde sunulan hizmet başlıklarıdır. Nakliye sektörüne olan güvenin azalmasındaki en önemli sebep, piyasanın altında verilen fiyat tekliflerinde hizmet kalemlerinin belirtilmemesidir. Bu sebeple insanlar alacakları hizmetin detayını bilmeden karşılarına çıkan rakamı karlı kabul edip kabul etmektedirler. Oysa ki, nakliye ya da depolama işlemi görüldüğü kadar basit ya da piyasanın altına mal edilebilecek bir iş değildir. Verdiğiniz ücret karşılığında eşyaların nasıl bir ortamda saklandığı ve saklama koşullarının sağlıklı olup olmadığı muhakkak kontrol edilmelidir. Asla ihmal edilmemesi gereken husus eşya teslim edilen depoların güvenliğidir. Sektörde yer alan bütün firmaların bütün bu titiz çalışmaların ciddi maliyetini bilir ve vaatlerde bulunurken bu özelliklerin ismini geçirir. Ancak eşya depolama hizmeti asla ihmale gelmez.

vergi

Çalışma Prensiplerimiz

En iyi İstanbul eşya depolama firmaları arasında ilk sıralarda yer alan firmamızı sektörde öne çıkaran belirli özelliklerimiz vardır. Kurulduğumuz günden bu yana bizi tercih eden her müşterimiz için kaliteli bir taşınma işlemi sunmak için gayret ettik. Bu gayretimizden asla taviz vermediğimiz hususlarda var. Bunları şu şekilde sıralarsak çalışma prensiplerimizi daha net şekilde izah etmiş olabiliriz:

Eşya taşıma işlemi öncesinde görüştüğümüz ve anlaşma sağladığımız her müşterimiz ile nakliye sözleşmesi yapmaktayız. Bu sözleşme ile taşınma esnasında olası hasar ve hataların telafisi hususunda belirleyici bütün koşulları müşterimiz ile paylaşmaktayız. Şeffaf bir çalışma sistemi ile müşterilerimizi nakliye süreci hakkında ayrıntılı bilgilendirmekteyiz. Sözleşme içerisinde kullanılacak depo fiziki özellikleri, depolama süresi, depolama aylık kira bedeli ve ödeme sistemi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Nakliye firması olarak bütün eşyalarınızı en kaliteli ambalaj kağıtları ile kaplamaktayız. Eşyalarınızı; çizilir, delinir, kırılır eşyalar olarak sınıflandırdıktan sonra paketleme işlemine geçmekteyiz. Her eşyayı kendi sınıfında uygun şekilde paketleyip koliledikten sonra yine aynı düzende nakliye aracına alıyoruz. Burada amacımız eşyalarınızı depolara yerleştirirken, kırılacak eşya ile kırılmayacak olanları karıştırmamaktır. Bu şekilde sınıflandırma yapıldıktan sonra depo içerisinde de oldukça düzenli bir depolama hizmeti sunmamız kolaylaşmaktadır.

Depolarımızda eşya muhafaza etmeniz için bir diğer geçerli geçerli sebebimiz; bütün depoların 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmesidir. Her zaman eşyalarınız güvende saklanmaktadır. Gerek güvenlik görevlilerimiz gerekse güvenlik kameralarımız sayesinde hırsızlık olaylarına karşılık her türlü tedbir alınmıştır. Ev eşyası depolama hizmeti yanında; ofis, işyeri eşyalarının da başarılı şekilde saklanması ve korunması noktasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda hizmet çeşitliliği ve yeterliği konusunda sektörün ve İstanbul’un en iyi depolama şirketi olarak ismimi gururla duyurmaktayız.

Misyonumuz

Evden eve depolama alanında daima müşteri istekleri doğrultusunda hizmet vermek.

Eşya taşıma ve depolama da sorunsuz bir hizmet sunmak.

Vizyonumuz

Ülkemizde bu hizmette en iyi şekilde insanlarımıza eşya depolama hizmetini vermek ve kendimizi her daim geliştirmektir.