Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul eşya depolama hizmeti nasıl çalışıyor?

Ev eşyası depolama hizmetini bizimle iletişime geçerek hizmet almaktasınız. Uzman ekibimiz evinize gelerek bütün eşyalarınızı paketleyip depolarımıza getirmektedir.

Nakliye ve Depolama Ücretleri Nelerdir?

Nakliye için kesin bir fiyat verememekteyiz. Çünkü bunun için belirli kriterler vardır. Sizinle ön görüşme yaparak öncelikle mesafe hesabını göre bir tutar çıkartıp size sunarız. Bu tutara etken olarak eşyalarınızın boyutu, şekli ve ağırlığı da dâhildir. Ayrıca sigorta ve ekspertiz gibi bütün hizmetlerimizde bu teklif içerisinde yer alır. Depolama da ise eşyalarınız boyut ve şekline göre yerleştirileceği için ona göre bir fiyat çıkartılır.

Ev eşyası depolama fiyatlarımız sabittir.

1 + 1 ev eşyası depolama ücreti 200 ₺ dir.

2 + 1 ev eşyası depolama ücreti 300 ₺ dir.

3 + 1 ev eşyası depolama ücreti 400 ₺ dir.

Eşya depolama ücreti nasıl ödenmektedir?

Eşya depolama ücretini dilerseniz aylık aidat şeklinde havale/eft yaparak ödeyebilirsiniz. Dilersenizde peşin olarak toptan verebilirsiniz.

Depo Güvenliği Nasıl Sağlanıyor?

Depo ettiğimiz eşyalarınız 7/24 kameralı güvenlik sistemi ile izlenmektedir. Tecrübeli güvenliklerimiz tarafından sıklıkla kontrol edilen depo alanımızda dış etkenlere karşı da güvenlik sistemlerimiz bulunmaktadır. Depo sahipleri dışında personel harici kimse depo alanına giriş yapamaz. Hukuki açıdan ise ön görüşmede yaptığımız ekspertiz ve sigorta hizmeti ile bütün eşyalarınız ücreti tabi biçimde korunmaktadır. Biz en iyi şekilde hizmet verdiğimizden eminiz ancak olumsuz bir şartta sizi mağdur etmeyiz. Zarar gören eşyanız olursa sigorta tarafından karşılanarak mağduriyetinizin önüne geçeriz.

Depolar Sağlıklı Mı?

Eşyalarınızın en sağlıklı şekilde korunması için her türlü önlemi aldık. Depolarımızda havalandırma sistemi ve nem sensörleri mevcuttur. Sensörlerin nem durumu ile havalandırma otomatik olarak depoyu nemden arındırır. Böylelikle eşyalarınız nemden ve küften uzak tutulmuş olur. Haşere tarafında ise düzenli olarak ilaçlama çok önemli. Biz depolarımızda sadece düzenli olarak ilaçlama değil üzerine ultrasonik haşere kovucu sistemlerde kullanmaktayız. Ayrıca sel, deprem gibi her türlü doğal afet için hazırlıklarımız bulunmaktadır. Depolarımız her türlü doğal afete karşı dayanıklı inşa edilmiştir.

Büyük Eşyaların Nakliyesi Nasıl Yapılıyor?

Biz bu tarz problemlerle müşterilerimizin uğraşmasını önlemek adına hepsini sizin için düşündük. Ön görüşme esnasında ekspertiz hizmetiyle beraber eşyalarınızın araca yüklenmeden geçeceği yerler tespit ediliyor. Eğer uygun değilse ona göre özelleştiriliyor. Eğer geçemeyecek kadar büyük ve sökülebilirse marangoz hizmeti vermekteyiz. Eşyanızın alındığı yerde sökülebilir (gardırop, mutfak dolabı vb.) eşyanız marangozumuz tarafından sökülüyor. Bu şekilde aracımıza yüklendikten sonra ulaştığı adreste tekrar marangozumuz tarafından monteleniyor. Ayrıca eşyalarınızın boyutuna göre kamyon ve kamyonetlerimiz mevcut bulunmaktadır. Eşyalarınızı filomuzdan uygun bir araca yerleştirilerek güvenle gideceği adrese ulaştırırız. Bu konuda bütün uzman kadromuz özel eğitim almış durumdadır. Karşılaşılabilecek her türlü aksilikte uygun bir çözüm bulabiliriz.

Eşyaların Zarar Görmemesi İçin Ne Tür Önlemler Alınıyor?

Eşyalarınızın zarar görmemesi için darbe, su ve bu tarz etkenlerden uzak tutulması gerekiyor. Biz kendi işimizde bu iş için özel eğitim almış uzman kadromuz ile özenli bir şekilde eşyalarınızı iki kademe halinde paketliyoruz. Bu paketleme süreci iki aşamada ilerliyor. Öncelikle ürünü içinde muhafaza eden bir tüketici paketi ile korunuyor. Ardından tüketici paketi kaplayan bir dış paket ile muhafaza ediliyor. Bu dış paket eşya kullanılacağı zaman atılan paket oluyor. Ardından özenle paketlenen eşyalarınız özenle taşınıyor. Yine uzman kadromuz tarafından araca istifleniyor. Eğer depo edilecekse 7/24 güvenlikli depolarımızda sağlıklı ve stabil şeklinde sağlanıyor. Eğer nakliye edilecekse adrese güvenle ulaşımı sağlıyoruz.

Depoya Her Şeyi Koyabilir Miyim?

Depomuzda hizmet şartları gereği bazı şeyleri depo edememektesiniz. Bu eşyalar genellikle zarar görürse değeri ödenemeyecek ya da depoya zarar verecek şeyler oluyor. Zehirli, yanıcı ve yakıcı maddeler olağanüstü bir halde kontrol altına alınamayacağı ve büyük zararlara yol açacağı için depo edemeyeceğiniz maddelerdir. Patlayıcı madde ve her türlü ruhsatlı/ ruhsatsız silahta olağanüstü bir durumda depoya zarar verecek ya da suç teşkil edeceği için depolanamamaktadır. Organik maddeler, inorganik maddeler, radyoaktif maddeler, haşere ilaçları da havalandırma sisteminde problem çıkartacağı ve depolarımızın bu tarz maddelere uygun olmaması nedeniyle depolanamamaktadır. Son olarak piyano, antika eşyalar ve değerli tablolar sigorta tarafından problem olabileceği için depolanamamaktadır. Bu tarz eşyalar dışında her türlü ev eşyanızı uygun boyda bir depomuzda depolayabilirsiniz.

Eşyaları Nasıl Depo Ediyorsunuz?

Eşyalarınız için her türlü önlemi aldığımız gibi bu konuda da çeşitli uygulamalarımız var. Bunların en önemlileri paketleyerek muhafaza ve depolama şartlarına uygun depolarımızdır. Öncelikle sizinle ön görüşmemizde eşya paketleri için ölçüler alıyoruz. Eşyalarınızın paketlenerek, kutulanarak uygun şekilde muhafaza edilmesini sağlıyoruz. Eşyalarınız farklı tipteyse ona göre muhafaza sağlıyoruz. Elektronik eşyalar önce pat pat dediğimiz balonlu örtü ile kaplanıyor. Ardından straforlu kutuya konarak bantlanarak muhafaza ediliyor. Üzerine uygun bir zarar görebilir etiketi yerleştirildikten sonra depolama için hazır hale geliyor. Ayrıca depolarımız nem ölçer ve havalandırma gibi sistemlere sahiptir. Böylece depolarımızda nem ve küf problemi yaşamıyoruz. Eşyalarınızı zarar görmeden sağlıklı bir ortamda depo ediyoruz.

Eşyalarım Güvende mi?

Biz işimiz açısından oluşabilecek her tür problemi düşünüp her türlü çözümü en başından bulduk. Eşyalarınızın güvenliği için depolarımıza 7 gün 24 saat işleyen güvenlik kamerası sistemi kurduk. Bütün güvenliklerimiz özel bir eğitim almış durumda ve depo çevresini belirli aralıklarla devriye ile kontrol ediyor ve kamera sisteminden izliyor. Depolarımızın hepsi sel, deprem vb. doğal afetlere dayanıklı inşa edildi. Ayrıca uzman kadromuz her türlü olağanüstü senaryo için tecrübeli ve hazırlıklı durumdadır. Bir problem çıktığı takdirde müdahale ederek sorunu çözecek şekilde eğitim aldılar.